01.09.2017 10:00 by admin

Podręczniki na rok szkolny 2017/2018

Zamieszczam aktualny link do podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2017/2018.

kliknij na >>>> dokument PDF -->> KLIKNIJ

Uwaga!!!

W roku szkolnym 2017/2018 będzie obowiązywał rządowy program bezpłatnych podręczników. Zgodnie z nim rodzice zakupują wyłącznie podręczniki do religii.

24.08.2017 8:50 by admin

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 w dniu 4 września 2017 (poniedziałek) według następującego porządku:

8:15 - msza

9:20 - apel inauguracyjny na placu przed szkołą

9:50 - spotkania z wychowawcami klas

10:30 - zakończenie

- nie zapomnijcie, że jak rozpoczęcie to strój galowy

- oraz o kartce i długopisie :-D

22.08.2017 15:10 by admin

Przez góry Bułgarii do Delty Dunaju 2017

Kończą się wakacje. Czas powoli otrząsnąć się z błogiego letargu i powspominać jak to było. Ja także odpoczywałem. W tym roku troszkę inaczej. Bułgaria kojarzy się wszystkim z kurortami typu Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg. Ja jednak pojechałem doznać PRAWDZIWEJ Bułgarii. Górskie wycieczki, przechadzki o poranku w poszukiwaniu ptaków drogami i bezdrożami, spotkania z ludźmi, malutkie wioseczki. To wszystko od czasu do czasu okraszone perełkami architektury i starożytnych zabytków. Po tej wyprawie widzę ten kraj zupełnie inaczej. Dodam, że nasz przewodnik poruszał się tam jak prawdziwy wirtuoz. Był lepszy niż miejscowy kierowca i mieszkańcy. O ogromnej wiedzy przyrodniczej i niestety mniejszej historycznej. Poznałem smaki kuchni. Szopska sałata, kawarma, agnieszko, czuszka z syrom, kisłe mleko, caca, lutenica, pstrąg z grilla, małże karmelizowane z czekoladą, musaka, kebabcze, tarator czy tradycyjne słone białe sery sirene ojeeeeejjjjj!!!!! Przejechaliśmy ponad 2000 kilometrów z tego prawie połowa do Rumunii i Delty Dunaju, zdobyliśmy Wichren 2914 n.p.m.., ale warto!. Kto lubi aktywny wypoczynek, a nie smażenie na słońcu warto! Zapraszam do fotek.

28.06.2017 13:20 by admin

Najlepsi z najlepszych w roku szkolnym 2016/2017

Wielu uczniów naszej szkoły pracowało pilnie przez cały rok, uzyskując wysokie oceny w nauce i wzorowe zachowanie. Tym osobom Rada Pedagogiczna przyznała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Są to: KLIKNIJ

Najlepszą uczennicą w roku szkolnego 2016/2017 została:

Aleksandra Gurdziołek

24.06.2017 10:00 by admin

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek, 23 czerwca dzieci oficjalnie rozpoczęły wakacje. Oczywiście, najpierw czekało ich uroczyste zakończenie roku szkolnego. Podobnie jak dla 300 tysięcy uczniów w województwie łódzkim rozpoczyna się i w naszej placówce czas zasłużonego odpoczynku od szkoły i nauczycieli. Było więc rozdanie nagród dla najlepszych, dyplomów i podziękowań. Były ostatnie łzy wzruszenia, kwiaty dla nauczycieli. Teraz przed nami dwa miesiące laby!!!! Pełnej mózgowej "ciszy naukowej". W imieniu całej kadry nauczycielskiej życzę wszystkim udanego odpoczynku, pełnego wrażeń i niesamowitych acz bezpiecznych przygód. Życzę również i kadrze oraz wszystkim pracownikom "totalnego wyzerowania". Wszystkim słońca i uśmiechu aż do kolejengo spotkania pierwszego września. ADMIN