EKO - PRACOWNIA
   


W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła została jednym ze zwycięzców konkursu ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi - „Moja wymarzona pracownia ekologiczna”. Konkurs polegał na napisaniu przez nauczyciela programu edukacji ekologicznej dla uczniów i zaprojektowaniu pracowni, która ma posłużyć do jego realizacji. Nagrodą było dofinansowanie WFOŚiGW do wyposażenia wymarzonej pracowni. Udało się! Program został zaakceptowany i otrzymaliśmy 20.089zł!.

Kwotę tę przeznaczyliśmy na zakup nowych mebli: ławek, krzeseł, biurek, szafek i półek. Zakupiona została duża tablica, rzutnik, ekran i laptop. Do naszej szkoły przyjechały także nowiutkie, kolorowe mikroskopy z wizualizerem (jest to rodzaj nowoczesnej kamery mikroskopowej), aparat fotograficzny i kamera internetow. Na ścianach zaś wiszą, błyszczące nowością, kolorowe tablice przyrodnicze. Nie wspominając o nowym Franku. Eeee... szkieletorze ;-D. Dzisiaj pracownia działa już „pełną parą”. Jesteśmy przekonani, że nasi uczniowie będą realizować tu swoje przyrodnicze pasje.
Dziękujemy WFOŚiGW w Łodzi i wszystkim innym instytucjom, które pozwoliły zrealizować nasze marzenia o Eko - pracowni na miarę XXIw.
 

Umowa o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi nr 427/EE/D/2013 z 24.09.2013r.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszt całkowity: 21.414,45zł

Dofinansowanie WFOŚiGW: 20.089zł

---------------------------------------------------------------------------------