ARCHIWUM - ROK SZKOLNY 2007/2008  

WIELKIE SPRZĄTANIE ŚWIATA 2007

Sprzątanie świata to nazwa międzynaro- dowej kampanii, odbywającej się na całym świecie w trzeci weekend września. Jej celem, ważniejszym niż usunięcie śmieci zalegających poza miejscami przeznaczo- nymi do ich składowania, jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw.

A jak to wyglądało w naszej szkole?

 

Czytaj dalej 

Zapraszam do fotek - kliknij na przycisk -


XV RAJD DO TOMASZOWA - 20.10.2007

| Czytaj: | Niebieskie Źródła: | Plac zabaw: |

Rajd zaczęliśmy od niespodzianki - brak autokaru, ale co tam, idziemy na trasę i... busik. Trochę za ciasno, ale jedziemy. Potem mc'Donalds - tyle tylko, że zamknięty. Otwieramy 0 8.00, a na zegarku raptem 7.48. Czekamy. Mała sesja zdjęciowa i lokal otwarty. Małe frytki, cola i herbatka. Potem tylko kawałek ok. 2km i jesteśmy na zbiórce. Daleko jeszcze???? słychać co 20m. :) Ale to nic przed nami zwiedzanie skansenu. A tu sam dyrektor nas oprowadza. Tu kibelek Cara, tam młyn, armaty i inne gadżety. Nie można nic dotykać? A to pech. No rajdowcy "koty rajdowe" otrzęsiny w bramie Cara. Tylko Leon jak prawdziwy zawodowiec unika zdjęć. Czytaj dalszą relację w następnych częściach tabeli

 


ZAGŁOSUJ NA NAJSYMPATYCZNIEJSZE ZDJĘCIE!!!

zdjęcie nr 1

zdjęcie nr 2


zdjęcie nr 3

zdjęcie nr 4

zdjęcie nr 5


zdjęcie nr 6

Zobacz FOTO i zagłosuj.

Obejrzyj zdjęcia. Każde po kliknięciu zostanie powiększone w nowym oknie. Wybierz zdjęcie, które wydaje Ci się najbardziej KUL z listy, a następnie wciśnij przycisk ZAGŁOSUJ.

zdjęcie nr 7


zdjęcie nr 11

zdjęcie nr 10

zdjęcie nr 9

zdjęcie nr 8

Sonda zablokowana!!!!


UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Nowy rok zaowocował w naszej szkole dużymi zmianami. W szkole powitaliśmy nowego dyrektora p. Grzegorza Adamczyka, nauczycieli wychowania fizycznego, religii oraz j.angielskiego.

W galerii zdjęcia z tej uroczystości.

Zapraszam do fotek - kliknij na przycisk -


AKTUALIZACJA STRONY 21.08.2007

Dodałem galerie zdjęć:

Wycieczka klas I do Warszawy

Rajd do Tomaszowa

Patron Szkoły Władysław Jagiełło

Zakończenie roku2007/08

Przejdź do Fotogalerii by zobaczyć foty


AKTUALIZACJA STRONY 20.08.2007

Dodałem galerie zdjęć:

Dzień Dziecka i Sportu

Rajd A. F. Modrzewskiego

Rajd Barbórkowy

Rajd Sanna

Rajd z Mikołajem

Pożegnanie absolwentów

Przejdź do Fotogalerii by zobaczyć foty


KONKURS -> Moje dziwne wakacje

Moje dziwne wakacje

- Wykonaj pracę plastyczną

- Zgłoś nauczycielowi

 Zobacz więcej!!!

 


13.08.2007 - Aktualizacja strony

Dodałem strony ogłoszenia oraz konkursy

Ogłoszenia

Konkursy


11.08.2007 - Aktualizacja strony

Zmieniłem szatę graficzną strony AKTUALNOŚCI. Dodałem stronę kalendarz roku szkolnego 2007/08

Kalendarz roku szkolnego 2007/08

 

05.08.2007 - Aktualizacja strony

sondy

Młodzieżowe forum


04.08.2007 - Aktualizacja strony

Dodałem trzy nowe tematy w dziale Nasza Szkoła. Praca nad informacjami o Patronie szkoły, o szkole i historii naszej miejscowości trwały, ponieważ chciałem mieć pewność co do zamieszczonych tam informacji. Mam nadzieję, że zadowoli Was jednak efekt mojej pracy.

W dziale Historia Wolborza zamieściłem zdjęcia wykonane przez p. Krzysztofa Ostalaka. Serdecznie dziękuję za możliwość ich wykorzystania.

Patron szkoły

o szkole

Historia Wolborza

 

20.07.2007 - Ruszamy

Działy gotowe to:

Rodzice

PTSM

 

  ARCHIWUM