AKTUALNOŚCI - ROK SZKOLNY 2019/2020

21.05.2020 12:50 by admin

Harmonogram i wytyczne sanitarne - konsultacji

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej od 25 maja uczniowie klas VIII, a od 1 czerwca wszystkich pozostałych klas będą mieli możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji z nauczycielami na terenie szkoły. Realizując te wytyczne Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Wolborzu informuje, iż opracowany został grafik tych spotkań, zgodnie z którym nauczyciele będą do dyspozycji uczniów. Jednocześnie informuję, że zostały przygotowane wytyczne sanitarne, dotyczące tych spotkań, z którymi prosimy się zapoznać.

grafik spotkań - KLIKNIJ

wytyczne sanitarne - KLIKNIJ

20.05.2020 06:00 by admin

Uwaga uczniowie klas 8

Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

- Terminy postępowania rekrutacyjnego - KLIKNIJ

- Harmonogram rekrutacji – komunikat MEN - KLIKNIJ

15.05.2020 06:00 by admin

Nabór do szkół średnich - reklamy szkół

Maj i czerwiec to czas decyzji dla uczniów klas 8. Czas, w którym rozstrzygają się ich dalsze losy. Wybierane są szkoły, w których nasi najstarsi koledzy i koleżanki będą kontynuować swoją edukację. Przez pandemię możliwości podjęcia dobrej decyzji jest bardzo utrudniona. Zamiast wyjazdu i uczestnictwa w dniach otwartych wybranej placówki siedzimy w domach. Dlatego zamieszczam na naszej www kilka ofert placówek, które postanowiły nadesłać do nas swoje szkolne CV. Oto one:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim. zaprasza do obejrzenia oferty: KLIKNIJ i na facebook KLIKNIJ

Szkoła Branżowa I-ego stopnia, otwierana wspólnie z ZSCKZ w Bujnach i ZSP CKU w Szydłowie. Kierunek kształcenia: Operator Obrabiarek Skrawających. Najważniejsze informacje zostały zawarte w ulotce, KLIKNIJ

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim przedstawia filmik reklamowy: KLIKNIJ

14.05.2020 12:20 by admin

Rekrutacja do klas pierwszych

"Dyrekcja szkoły informuje, iż zakończyła się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2020/2021.

Ze względu na ochronę danych osobowych listy przyjętych uczniów nie mogą być umieszczone w internecie, a są do wglądu jedynie w szkole na tablicy ogłoszeń obok sekretariatu szkoły.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8.00-14.00"

18.04.2020 18:20 by admin

Rusza biblioteka szkolna

Biblioteka szkolna już wkrótce OTWARTA!!!

Dyrektor szkoły informuje, że od 27 kwietnia będzie czynna biblioteka szkolna. Zapraszamy do korzystania z jej zasobów 2 razy w tygodniu, tj. we wtorki i w czwartki w godz. 10:00-12:00.

05.04.2020 11:20 by admin

Bieżące funkcjonowanie PPP w Piotrkowie tryb. - informacja

Na wniosek Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim przedstawiam na naszej stronie informację o zmianie sposobów w funkcjonowaniu tej instytucji w dobie globalnej pandemii. Hormonogram pracy specjalistów - KLIKNIJ

31.03.2020 21:50 by admin

Testy na kartę rowerową dla uczniów klasy 4

Testy dla uczniów klas 4 - odpowiedzi

Pamiętacie, ze dwa tygodnie temu uczniowie klas 4 otrzymali do wykonania testy na kartę rowerową? Chociaż na rowerku za bardzo obecnie nie pojeżdżą to jednak tak się składa, że jest to materiał wchodzący w klasie czwartej w podstawę programową, a więc podlega ocenianiu i zaliczaniu. Do poniższych znanych już testów dodaję właśnie karty odpowiedzi. Wszystkie są w 1 pliku - KLIKNIJ

Test 1 | Test 2 | Test 3 | Test 4 | Test 5 | Test 6 | Test 7 | Test 8 | Test 9 | Test 10 |

26.03.2020 15:20 by admin

IInstrukcja pobierania pliku z pracy domowej

Od dwóch dni nasza szkoła posiada mocniejszą wersję e-dziennika. Nadal się jej uczymy. To bardzo przyspieszony kurs. Tym bardziej, że sam dziennik jest w naszej szkole dopiero od 2 miesięcy. Aby ułatwić rodzicowi i dziecku przeglądanie, odbieranie i wysalanie plików w pracy domowej wstawiam poniższą instrukcję. Mam nadzieję, ze będzie pomocna. Proszę jednocześnie wszystkich o wyrozumiałość. Nikt z nas wcześniej nie był w takiej sytuacji. Nie musiał nagle, tak szybko się przestawiać. Uczniów i rodziców klas II też przepraszam, ale nawał pracy... Tu nauczyciele i na razie klasy starsze, które uruchamiają video konferencje. To trwa. Link do instrukcji - KLIKNIJ. (Załączniki mogą być małe i jedynie pojedyncze)

19.03.2020 09:20 by admin

Komunikat! - Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele

Ta wiadomość jest stała od 21.03.2020 - Lekcje patrz pod spodem

Informacja 1

Wczorajsza informacja rządu w tym Ministra Edukacji Narodowej wydłuża czas KWARANTANNY do świąt, a jednocześnie zmienia sposób podejścia do przekazywanej wiedzy. Teraz każdy z nauczycieli ma obowiązek realizacji tematów z podstawy programowej, a za wykonywane zadania mogą być wystawiane oceny. Gdy będę bardziej szczegółowo znał treść rozporządzeń dodam je na naszej www

Informacja 2 - Jak znaleźć wcześniejsze lekcje

Pojawiają się nowe zadania z różnych przedmiotów dlatego starszych zadań i lekcji proszę szukać na kolejnych stronach aktualności. W sposób zaprezentowany na obrazku

Jedynie kilka procent naszych uczniów czyta wiadomości z
e-dziennika i wykonuje zadane prace- Rodzicu dopilnuj!