NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2021/2022

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2021/2022

Artur Bąbol, Julia Pakowska - średnia 5.09

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6, 7 i 8) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

 

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 8a   Klasa 8c
 
  1. Kobierska Anna(4,89),

  2. Daniel Pawłowski- Błażejewicz (4,89)

 
  1. Zuzanna Midera (5,11)
  2. Amelia Plich (5,0)
  Klasa 8b   Klasa 8d
 
  1. Artur Bąbol (5,33)
  2. Joanna Badek (5,22)
  3. Lena Czapla ( 5,18)
  4. Kinga Duda (5,17)
  5. Anastazja Plich (4,78)
  6. Nadia Żegota (4,78)
 
  1. Julia Pakowska (5,28)
  2. Aleksandra Pełka (5,0)
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 7a   Klasa 7c
 
  1. Jakub Plich 5,0
  2. Maja Burda 4,79
 
  1. TobiaszKrawczyński 4,79
  2. Julia Mazurkiewicz 4,79
  Klasa 7b    
 
  1. Piotr Kowalczyk 4,86
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 6    
 
  1. Natalia Czapla 5,33
  2. Iga Malinowska 5,25
 
  1. Nikola Stankowska 5,17
  2. Amadeusz Maciejewski 4,75
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 5a   Klasa 5b

 

 
  1. Julia Czapla 5,17
  2. Martyna Chycka 4,83
  3. Wiktoria Świątek 4,83
 
  1. Justyna Stępień 5,25
  2. Otylia Latocha 5,08
  3. Magdalena Siwek 5,0
  4. Karolina Łaska 4,92
  5. Zuzanna Kałużna 4,83
  6. Fabian Jagodziński 4,83
  7. Natalia Pryczek 4,75
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4a   Klasa 4b
 
  1. Filip Socha 5,2
  2. Kacper Klauz 5,1
  3. Maja Goworek 5,0
  4. Anna Gwóźdź 4,8
  5. Julia Ksyt 4,8
  6. Urszula Smejda 4,8
  7. Inga Szustorowska 4,8
 
  1. Kinga Jarnut 5,18
  2. Zuzanna Mierzejewska 5,0
  3. Wiktoria Cichosz 4,91.
  4. Magdalena Rybacka 4,91
  5. Jakub Kołaczkowski 4,91
  6. Alan Derewęda 4,82
  Klasa 4c    
 
  1. Szymon Badowski 4,82
  2. Zuzanna Błaszczyk 4,82
  3. Kacper Jędrzejczyk 5,0
  4. Laura Latocha 4,82
   

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III::


  Klasa 3A   Klasa  3b
  Amelia Czaplikowska
Antoni Popielawski
Kacper Kędra
Igor Świątek
Jakub Kowalski
Piotr Midera
Tymoteusz Lipiński
  Aleksandra Bąk
Emilia Biniek
Kacper Glejzer
Filip Jagiełło
Iga Jaros
Antoni Jędrzejczyk
Emilia Mazurkiewicz
Iwo Milczarek
Filip Robak
Leon Wejman
Maria Wojciechowska

  Klasa 2a   Klasa 2B
  Liliana Budzisz
Mikołaj Karbowiak
Tobiasz Maciejewski
Piotr Malec
Mateusz Mirowski
Aleksandra Płoszaj
Nadia Stachera
Iga Styś
  Nadia Duda
Antoni Goszcz
Maja Kopacz
Hanna Kudlik
Jan Kowalczyk
Bartosz Ogłuszka
Paulina Plich
Alicja Sońta
Zuzanna Sońta
 

  Klasa 1A   Klasa 1B
 

Zofia Dylewska
Lena Dulas
Anna Marcinowska
Aleksandra Smajek

 

  Veronica Magdziarz
Hanna Pązik
Hanna Wychowałek

 

  Klasa 1c    
  Lena Bąbol
Zofia Gajda
Hanna Kwiecińska
Konrad Ościk
Wiktoria Ryżewska
Amelia Zięba
   

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości..