NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2022/2023

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2022/2023

Jakub Plich - ....

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6, 7 i 8) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


  W klasach 8 średnia wyliczana jest z ocen z klas 4,5,6,7 i 8

 

  Klasa 8a   Klasa 8c
 
  1. Gwóźdź Agata 5,28
  2. Jakub Plich 5,17
  3. Maja Burda 5,17
 
  1. Tobiasz Krawczyński 4,94
  2. Julia Mazurkiewicz 5,11
  3. Natalia Lenarcik 4,78
  Klasa 8b    
 
  1. Kacper Duczkowski 4,83
  2. Oliwia Jasińska 4,72
  3. Piotr Kowalczyk 4,83
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 7    
 
  1. Iga Malinowska 5,14
  2. Natalia Czapla 5,07
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 6a   Klasa 6b

 

 
  1. Julia Czapla 5,33
  2. Martyna Chycka 5,08
  3. Wiktoria Świątek 5,0
 
  1. Justyna Stępień 5,75
  2. Karolina Łaska 5,33
  3. Otylia Latocha 5,17
  4. Magdalena Siwek 5,17
  5. Joanna Spik 5,17
  6. Wiktoria Mordaka 5,0
  7. Fabian Jagodziński 5,0
  8. Kornel Jędrzejczyk 4,92
  9. Zuzanna Kałużna 4,83
  10. Natalia Pryczek 4,75
  11. Aleksandra Sitek 4,75
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 5a   Klasa 5b
 
  1. Kacper Klauz 5,08
  2. Ula Smejda 5,08
  3. Maja Goworek 5,0
  4. Filip Socha 5,0
  5. Inga Szustorowska 4,75
 
  1. Kinga Jarnut 5,42
  2. Alan Derewęda 5,17
  3. Wiktoria Cichosz 5,0
  4. Zuzanna Mierzejewska 5,0
  5. Magdalena Rybacka 4,92
  6. Jakub Kołaczkowski 4,75
  Klasa 5c    
 
  1. Kacper Jędrzejczyk 5,0
  2. Zuzanna Błaszczyk 4,92
  3. Laura Latocha 4,92
  4. Wojciech Mierzejewski 4,83
  5. Szymon Badowski 4,75
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4a   Klasa 4b
 
  1. Igor Świątek 5, 18
  2. Tymon Lipiński 5,09
  3. Janusz Bogdan 4,
  4. Antoni Popielawski 4,91
  5. Kacper Kędra 4,91
  6. Amelia Czaplikowska 4,82
  7. Oliwier Sikora 4,8
  8. Jerzy Spik
 
  1. Leon Wejman 5,18
  2. Filip Jagiełło 5,09
  3. Kacper Glejzer 5,0
  4. Iga Jaros 5,0
  5. Maria Wojciechowska 4,91
  6. Iwo Milczarek 4,91
  7. Antoni Jędrzejczyk 4,91

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III::


  Klasa 3A   Klasa  3b
  Nadia Stachera
Aleksandra Płoszaj
Liliana Budzisz
Iga Styś
Patrycja Błażejewska
Mateusz Mirowski
Tobiasz Maciejewski
Dawid Krośnia
Piotr Malec
Mikołaj Karbowiak
  Paulina Plich
Hanna Kudlik
Maja Kopacz
Alicja Sońta
Zuzanna Sońta
Antonina Badek
Anastazja Gawot
Antoni Goszcz
Jan Kowalczyk
Bartosz Ogłuszka
Mikołaj Pasieczyński

  Klasa 2 A   Klasa 2B
 

Hanna Badek
Zofia Dylewska
Hanna Kot
Anna Marcinowska
Aleksandra Smajek
Patryk Gruszczyński
Wojciech Maciejek

 

  Hanna Wychowałek
Hanna Pązik
Nadia Goworek
Zuzanna Glejzer
Lena Stachowiak
Hanna Stachowiak
Veronica Magdziarz
Liwia Nowakowska
Miłosz Kołaczkowski
Kacper Kopeć

 

  Klasa 2c    
  Lena Bąbol
Zofia Gajda
Hanna Kwiecińska
Amelia Zięba
Wiktoria Ryżewska
Konrad Ościk
   

  Klasa 1a   Klasa 1B
  Nathan Plich
Wojciech Białecki
Jan Kołodziejczyk
Natalia Mierzejewska
Zofia Przybył
Zuzanna Wojciechowska
Marcel Bijoch
Martyna Olejnik
Leon Węgrzynowski
Klara Jaros
  Julia Badek
Ania Badek
Maria Bąk
Patryk Chrustowski
Liliana Dulas
Zuzanna Klauz
Kacper Niewiadomski
Joanna Sipa
Julia Stefańczyk
Kaja Szustorowska
Marlena Zygier
 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości..