NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2010/2011

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2010/2011

Magdalena Szustorowska

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Klasa 6a

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Aleksandra Justyna - 5,18

  • Paula Robak - 5,09

  • Michał Wąs - 4,91

  • Patrycja Kowalik - 4,82

  • Aleksandra Michalczyk 4,82

Klasa 6B

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Magdalena Szustorowska - 5,64

  • Monika Bogusławska - 5,36

  • Natalia Jaros - 5,27

  • Patrycja Wojciechowska - 5,27

  • Monika Kawnik - 5,00

  • Anna Ostalak - 5,00

  • Martyna Fałek - 5,00

  • Martyna Bąbol - 4,91

Klasa 5a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Maria Moskwa - 5,60

  • Oliwia Dubik - 5,50

  • Kinga Kołodziejczyk - 5,40

  • Julia Gronowska - 5,40

  • Izabela Jędrzejczyk - 5,20

  • Wiktoria Pełka - 5,00

  • Ewelina Lenarcik - 4,90

Klasa 5b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Aleksandra Sońta - 5,20

  • Klaudia Druszcz - 5,10

  • Sylwia Goszcz - 5,10

  • Weronika Szymczyk - 5,00

  • Natalia Świnoga - 4,90

  • Kamila Bąk - 4,80

Klasa 4a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Olejnik Patrycja - 5,20

  • Czapla Patrycja - 5,10

  • Gamrot Patrycja - 4,90

  • Siatkowska Joanna - 4,80

  • Dziubałtowski Adrian - 4,80

  • Kołodziejczyk Jakub - 4,80

Klasa 4b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Jan Dylewski - 5,3

  • Jakub Sęk - 5,2

  • Andrzej Ksyt - 5,1

  • Jakub Włoch - 4,9

  • Michał Bogusławski - 4,8

  • Weronika Fałek - 4,8

  • Jakub Sońta - 4,8


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Karolina Justyna
Natalia Bogusławska
Magdalena Mazurkiewicz
Patrycja Robak
Iga Stefańska
Paulina Świnoga
  Julia Adamczyk
Julia Lisman
Paulina Rutkowska
Martyna Walaszkiewicz
Julia Sońta
Inga Smejda

  Klasa 2a   Klasa 2b
  Kacper Durski
Zuzanna Krzciuk
Julia Orzechowska
Jakub Sońta
Julia Sońta
Zuzanna Wnuk
  Antonina Filipczak
Karolina Goworek
Roksana Płoszaj
Patryk Raczkowski
Dawid Szymczyk
Maciej Zimnicki

  Klasa 1a   Klasa 1b
  Izabela Druszcz
Monika Kubicka
Oliwia Kondejewska
Amelia Rurarz
Julia Dulas
Jan Drożdżowski
Tymoteusz Rajski
Małgorzata Badek
Filip Klauz
  Olivia Bogusławska
Natalia Plich
Katarzyna Ruszkiewicz

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  Patryk Pełka
Julia Kozar
Filip Biniek
Sandra Kołodziejczyk
Jakub Just
Zuzanna Kusideł

Bartosz Sitasz
Katarzyna Malinowska
Kamil Witkowski
Klaudia Latocha
Filip Pełka

   

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.