NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2013/2014

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2013/2014

Julia Adamczyk

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (¶rednia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Klasa 6a

¦wiadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz wzorowe zachowanie.

  • Julia Adamczyk - 5,82

  • Paulina Rutkowska - 5,64

  • Martyna Walaszkiewicz - 5,64

  • Kinga B±bol - 4,91

  • Julia Goszcz - 4,91

  • Dominika Łaska - 4,91

  • Bartłomiej Nowak - 4,82

  • Patrycja Robak - 4,82

Klasa 6B

¦wiadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz wzorowe zachowanie.

  • Paulina ¦winoga ¶rednia ocen - 5,82

  • Karolina Justyna - 5,73

  • Julia Liman - 5,73

  • Monika Wi¶niewska - 5,36

  • Iga Stefańska - 5,36

  • Julia Sońta - 5,18

  • Natalia Bogusławska - 5,45

  • Aleksandra B±k - 5,18

  • Jowita Bartos - 5,09

  • Natalia B±k - 5,0

  • Hubert Glejzer - 4,82

Klasa 5A

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Zuzanna Krzciuk - 5,36

  • Karolina Goworek - 4,91

  • Zuzanna Wnuk - 4,82

Klasa 5b

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Jakub Sońta - 5,00

  • Katarzyna Gieszcz - 4,80

Klasa 4a

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Amelię Rurarz - 5,09
  • Izabelę Druszcz - 4,81

Klasa 4B

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Monikę Kubick± - 5,2

  • Julię Maciejek - 5,2

  • Natalię Plich - 5,0

  • Alana Robaka - 4,99

  • Oliwię Kondejewsk± - 4,8

  • Katarzynę Ruszkiewicz - 5,1


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Julia Kozar
Aleksandra Gurdziołek
Milena Kołodziejczyk
Filip Biniek
Dawid Łaski
 
  Katarzyna Malinowska
Jakub Just
Bartosz Sitarz
Patryk Pełka
Zuzanna Kusideł
Filip Pełka
Sandra Kołodziejczyk

Kamil Witkowski


  Klasa 2a   Klasa 2b
  Oliwia Ciesielska
Sylwia Dziubałtowska
Roksana Le¶niewska
Julia Lula
Krystyna Podkomórka

Oliwia ¦miechowicz

  Oliwia Długosz
Oskar Dziadczyk
Maja Kobierska
Jan Kondejewski
Julia Kot
Aleksandra Kurek
Marcel Robak
Oliwia Sońta
Mateusz Badek

  Klasa 1a   Klasa 1b
  Wiktoria Dołęga

Jakub Łaski

Aleksandra Rogalska

Jakub Bińka
Anita Drożdżowska
Wiktora Pełka
Oliwia Dziubałtowska

  Maciej Garnys

Weronika Szustorowska

Szymon Kliszewski
Klaudia Plich
Maja Siwek
Weronika Szafirska


ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  Oliwia Cukiernik
Maja Jaros
Anna Kobierska
Lena Słowik
Szymon Gardziołek
Jakub Sońta
Kacper Owczarek
  Joanna Badek
Artur B±bol
Kinga Duda
Filip Kiełb
Kinga Krawczyńska
Patryk Mordka
Anastazja Plich
Ada Starz

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszło¶ci.