NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2016/2017

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2016/2017

W związku z reformą  w tym roku prymusa brak

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Tytuł najlepszej uczennicy w roku szkolnym 2016/17 otrzymuje:
Aleksandra Gurdziołek z kl. VIb

 

Uczennica uzyskała najwyższą średnią ocen z poszczególnych przedmiotów


 

Klasa 6a

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Zuzanna Kusideł 5,36

  • Patryk Pełka 5,18

  • Jakub Just 5,0

  • Sandra Kołodziejczyk 5,0

  • Katarzyna Malinowska 5,0

  • Kamil Witkowski 5,0

Klasa 6B

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Aleksandra Gurdziołek 5,36

  • Milena Kołodziejczyk 5,36

  • Julia Kozar 5,18

  • Dawid Łaski 5,0

  • Dawid Goss 4,9

  • Filip Biniek 4,81

Klasa 5A

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Maja Kobierska 5,27

  • Julia Kot 5,0

  • Aleksandra Kurek 4,82

Klasa 5b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Wiktoria Druszcz 5,0

  • Sylwia Dziubałtowska 5,2

  • Roksana Leśniewska 5,3

  • Julia Lula 5,2

Klasa 4a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Klaudia Plich 5,09
  • Małgorzata Mazurkiewicz 5,0
  • Maja Siwek 5,09
  • Garnys Maciej - 5.00

Klasa 4B

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Aleksandra Rogalska 5,27

  • Oliwia Dziubałtowska 5,09

  • Jakub Łaski 5,0

  • Wiktor Pełka 4,9

  • Jakub Biniek 4,81

  • Anita Drożdżowska 4,81


  Klasa 3a   Klasa 3b
  Cukiernik Oliwia
Pipiński Mateusz
Słowik Lena
Sońta Jakub
Jaros Maja

Biniek Szymon

Kobierska Ania

Krzewski Filip

Pawłowski Błażejewicz Dawid

Snopek Kornelia

  Badek Joanna
Bąbol Artur
Czapla Lena
Krawczyńska Kinga
Duda Kinga
Mordaka Patryk
Kiełb Filip
Plich Anastazja
Sitarz Ada

 

  Klasa 3C   Klasa 3D
  Midera Zuzanna
Zdulska Zuzanna
Plich Amelia
Bąbol Mateusz
Mazuchowska Kornelia

Rytych Mateusz

  Pełka Aleksandra
Pakowska Julia
Matejczyk Ewelina
Gruszczyński Radosław

Kozar Kinga

Piwowarska Joanna

Orzechowski Oskar

Jaros Jonasz

Sońta Marcel


  Klasa 2a   Klasa 2b
  Burda Maja
Dąbrowski Hubert
Gwóźdź Agata
Mękarska Nina
Mospinek Martyna
Pełka Lena
Śliwka Martyna
Plich Jakub

 

  Duczkowski Kacper
Gielec Filip
Goszcz Wiktor
Jasińska Oliwia
Kowalczyk Piotr
Leśniewski Igor
Lis Nikola
Majek Małgorzata
Stachera Oliwia
  Klasa 2C    
  Fijałkowska Alicja
Krawczyński Tobiasz
Lenarcik Natalia
Rytych Oliwier

 

   

  Klasa 1A    
  Iga Malinowska
Nikola Stankowska
Amadeusz Maciejewski

 

   

 

       
       

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.