NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2015/2016

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2015/2016

Monika Kubicka

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

Klasa 6a

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Drożdżowski Jan 5,27

  • Rurarz Amelia 5,0

  • Klauz Filip 5,0

  • Druszcz Izabela 4,9

  • Badek Małgorzata 4,81

  • Filipczak Bartosz 4,81

Klasa 6B

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Kubicka Monika 5,7

  • Plich Natalia 5,6

  • Maciejek Julia 5,3

  • Ruszkiewicz Katarzyna 5,3

  • Robak Alan 5,2

  • Słowik Mikołaj 5,0

  • Dulas Julia 4,9

  • Kondejewska Oliwia 4,9

Klasa 5A

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Pełka Patryk 5,1

  • Just Jakub 5,0

  • Malinowska Katarzyna 5,0

  • Witkowski Kamil 5,0

  • Kusideł Zuzanna 4,9

  • Pełka Filip 4,9

  • Szczepanik Krzysztof 4,82

  • Kołodziejczyk Sandra 4,82

Klasa 5b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Kołodziejczyk Milena5,3

  • Kozar Julia 5,2

  • Gurdziołek Aleksandra 5,0

Klasa 4a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Długosz Oliwia 4,91
  • Kobierska Maja 5,18
  • Kot Julia 5,09
  • Kurek Aleksandra 5,09
  • Robak Marcel 5,00
  • Sońta Oliwia 5,18
  • Swarbuła Ksymena 5,00

Klasa 4B

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Leśniewska Roksana śr. 5,3

  • Lula Julia śr. 5,1

  • Śmiechowicz Oliwia śr. 5,0

  • Dziubałtowska Sylwia śr. 4,9

  • Ciesielska Oliwia śr. 4,8


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Biniek Jakub
Dołęga Wiktoria
Drożdżowska Anita
Dziubałtowska Oliwia
Grzyb Anna
Krasoń Kinga
Łaski Jakub
Rogalska Aleksandra
Mazurkiewicz Adam

 

  Siwek Maja
Plich Klaudia
Garnys Maciej
Sońta Marcel
Kliszewski Szymon

  Klasa 2a   Klasa 2b
  Cukiernik Oliwia
Pipiński Mateusz
Słowik Lena
Sońta Jakub
Jaros Maja
  Badek Joanna
Bąbol Artur
Czapla Lena
Krawczyńska Kinga
Duda Kinga
Szewczyk Dawid
Mordaka Patryk
Kiełb Filip
Plich Anastazja
Sitarz Ada

 

  Klasa 2C   Klasa 2D
  Midera Zuzanna
Zdulska Zuzanna
Plich Amelia
Rytych Mateusz
Mazuchowska Kornelia
  Kozar Kinga
Pełka Aleksandra
Pakowska Julia
Matejczyk Ewelina
Gruszczyński Radosław

  Klasa 1A   Klasa 1B
  Burda Maja
Dąbrowski Hubert
Gwóźdź Agata
Łągiewczyk Wiktoria
Mękarska Nina
Mospinek Martyna
Pełka Lena
Śliwka Martyna
Plich Jakub
  Duczkowski Kacper
Gielec Filip
Goszcz Wiktor
Jasińska Oliwia
Kabzińska Wiktoria
Kawnik Filip
Kowalczyk Piotr
Leśniewski Igor
Lis Nikola
Majek Małgorzata
Radwańska Amelia
Stachera Oliwia

 

  Klasa 1C    
  Fijałkowska Alicja
Krawczyński Tobiasz
Lenarcik Natalia
Rytych Oliwier
   

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.