NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2019/2020

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2019/2020

Maja Kobierska

 

Średnia ocen z klas od 4 do 8 - 5,23

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6, 7 i 8) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

 

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 8a   Klasa 8b
 
  1. Kobierska Maja -5,23,
  2. Sońta Oliwia - 5,12,
  3. Kot Julia - 4,95,
  4. Kurek Aleksandra - 4,78
 
  1. Jarek Karolina - 5,28,

  2. Druszcz Wiktoria - 4,89,

  3. Lula Julia - 4,83,

  4. Dziubałtowska Sylwia - 4,78,

  5. Leśniewska Roksana - 4,78

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 7a   Klasa 7b
 
  1. Plich Klaudia(5,29),
  2. Siwek Maja(5,29),
  3. Garnys Maciej(5,14)
 
  1. Rogalska Aleksandra(4,93),
  2. Jakub Łaski(4,86),
  3. Pełka Wiktor(4,86),
  4. Dziubałtowska Oliwia(4,78),
  5. Krasoń Kinga(4,78)
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 6a   Klasa 6c
 
  1. Kobierska Anna(4,83),

  2. Sońta Jakub(4,83)

 

 
  1. Plich Amelia(5,25),
  2. Midera Zuzanna(5,0),
  3. Bąbol Mateusz(4,92)
  Klasa 6b   Klasa 6d
 
  1. Badek Joanna(5,33),
  2. Bąbol Artur(5,25),
  3. Plich Anastazja(5,17),
  4. Krawczyńska Kinga(5,17),
  5. Czapla Lena(5,09),
  6. Duda Kinga(5,08)
 
  1. Pakowska Julia(5,17),
  2. Matejczyk Ewelina(5,0),
  3. Pełka Aleksandra(5,0),
  4. Gruszczyński Radosław(4,83),
  5. Lula Wiktoria(4,83),
  6. Piwowarska Joanna(4,75)
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 5a   Klasa 5b
 
  1. Burda Maja(5,33),
  2. Gwóźdź Agata(5,25),
  3. Pełka Lena(5,25),
  4. Plich Jakub(5,17),
  5. Derewęda Szymon(5,0),
  6. Śliwka Martyna(5,0),
  7. Dąbrowski Hubert(4,75)
 
  1. Duczkowski Kacper(5,0),
  2. Jasińska Oliwia(4,83),
  3. Kowalczyk Piotr(4,92),
  4. Stachera Oliwia(4,83),
  5. Kawnik Filip(4,75),
  6. Mosion Mikołaj(4,75)
     
  Klasa 5c    
 
  1. Krawczyński Tobiasz(5,33),
  2. Fijałkowska Alicja(5,0),
  3. Mazurkiewicz Julia(5,0),
  4. Rytych Oliwier(5,0),
  5. Lenarcik Natalia(4,83)
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4    
 
  1. Czapla Natalia (5,27),
  2. Maciejewski Amadeusz(5,18),
  3. Malinowska Iga(5,36),
  4. Stankowska Nikola(5,27),
  5. Śmiechowicz Maja(5,0).
   

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III:


  Klasa 3a   Klasa 3B
  Czapla Julia,
Chycka Martyna,
Bojarczuk Mateusz,
Świątek Wiktoria,
Michalik Alan,
Błażejewska Wiktoria,
Druszcz Damian,
Kozłowska Aleksandra,
Nowak Wiktor,
Mazuchowska Paulina,
Gajda-Wilczewski Antoni
  Latocha Otylia,
Łaska Karolina,
Kałużna Zuzanna,
Sitek Aleksandra,
Siwek Magdalena,
Spik Joanna,
Szlaska Maja,
Stępień Justyna,
Wnukiewicz Laura,
Osuch Aleksandra,
Kubacka Julita,
Walaszkiewicz Klaudia,
Jagodziński Fabian,
Kudra Tymoteusz,
Jędrzejczyk Kornel,
Dajcz Bartosz,
Nowakowski Igor.

  Klasa 2B   Klasa 2C
 

Badowski Szymon,
Cichosz Wiktoria,
Dylewski Piotr,
Latocha Laura,
Rybacka Magdalena,
Mierzejewska Wiktoria,
Mierzejewska Zuzanna,
Socha Filip.
Mateusz Bojarczuk

  Gierczak Natalia,
Jarnut Kinga,
Klauz Kacper,
Kołaczkowski Jakub,
Mirowska Marika,
Płusa Igor,
Smejda Urszula,
Szustorowska Inga,
Tomanek Daria,
Żerek Nikola.
  Klasa 2A    
  Błaszczyk Zuzanna,
Cukiernik Marta,
Derewęda Alan,
Jędrzejczyk Kacper
   

  Klasa 1A   Klasa 1b
  Czaplikowska Amelia, Duda Wiktor, Kędra Kacper, Kowalski Jakub, Lipiński Tymon, Midera Piotr, Młoczyński Oliwier, Moskwa Maria, Popielawski Antoni, Radzikowska Maja, Spik Jerzy, Świątek Igor.   Bąk Aleksandra, Biniek Emilia, Glejzer Kacper, Jagiełło Filip, Jaros Iga, Jędrzejczyk Antoni, Jędrzejczyk Hubert, Mazurkiewicz Barbara, Mazurkiewicz Emilia, Robak Filip, Szymański Oliwier, Wejman Leon, Wojciechowska Maria.

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.