NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2018/2019

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2018/2019

Aleksandra Gurdziołek

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6, 7 i 8) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

 

 

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 8a   Klasa 8b
 
  1. Patryk Pełka - 5,39

  2. Zuzanna Kusideł - 5,11

  3. Krzysztof Szczepanik - 5,06

  4. Katarzyna Malinowska - 5,00

  5. Jakub Just - 4,94

  6. Kamil Witkowski - 4,83

 
  1. Aleksandra Gurdziołek - 5,28

  2. Milena Kołodziejczyk - 5,28

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 7a   Klasa 7b
 
  1. Maja Kobierska - 5,22
  2. Oliwia Sońta - 5,08
  3. Julia Kot - 4,79
  4. Aleksandra Kurek - 4,79
 
  1. Karolina Jarek - 4,90

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 6a   Klasa 6b
 
  1. Klaudia Plich - 5,55
  2. Maja Siwek - 5,45
  3. Maciej Garnys - 5,09
  4. Patryk Bąbol - 4,82
 
  1. Jakub Łaski - 5,50
  2. Aleksandra Rogalska - 5,30
  3. Oliwia Dziubałtowska - 5,20
  4. Wiktor Pełka - 5,10
  5. Jakub Biniek - 5,00
  6. Anita Drożdżowska - 4,80
  7. Anna Grzyb - 4,80
  8. Kinga Krasoń - 4,80
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 5a   Klasa 5b
 
  1. Oliwia Cukiernik - 4,91
  2. Daniel Pawłowski-Błażejewicz 4,83
  3. Jakub Sońta - 4,75
 
  1. Joanna Badek - 5,25
  2. Artur Bąbol - 5,17
  3. Ada Sitarz - 5,08
  4. Kinga Duda - 4,92
  5. Anastazja Plich - 4,92
  6. Lena Czapla - 4,83
  7. Kinga Krawczyńska - 4,75
  8. Nadia Żegota - 4,75
  Klasa 5c   Klasa 5d
 
  1. Zuzanna Midera - 5,25
  2. Amelia Plich - 5,00
  3. Mateusz Bąbol - 5,00
 
  1. Julia Pakowska - 5,17
  2. Radosław Gruszczyński - 5,08
  3. Aleksandra Pełka - 5,00
  4. Ewelina Matejczyk - 4,92
  5. Joanna Piwowarska - 4,83
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4a   Klasa 4b
 
  1. Maja Burda - 5,27
  2. Lena Pełka - 5,09
  3. Agata Gwóźdź - 5,0
  4. Jakub Plich - 5,0
  5. Szymon Derewęda - 4,9
  6. Martyna Mospinek - 4,81
  7. Martyna Śliwka - 4,81
 
  1. Oliwia Jasińska - 5,18
  2. Filip Kawnik - 4,81
  3. Piotr kowalczyk - 4,81
  Klasa 4c    
 
  1. Tobiasz Krawczyński - 5,18
  2. Oliwier Rytych - 5,0
  3. Julia Mazurkiewicz - 4,91
  4. Natalia Lenarcik - 4,81
   

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III:


  Klasa 3a    
  Iga Malinowska
Nikola Stankowska
Amadeusz Maciejewski
Maja Śmiechowicz
Natalia Czapla
Nadia Zaręba
   

  Klasa 2a   Klasa 2B
 

Martyna Chycka
Julia Czapla
Wiktoria Świątek
Wiktoria Błażejewska
Alan Michalik
Damian Druszcz
Wiktor Nowak
Aleksandra Kozłowska
Mateusz Bojarczuk

  Fabian Jagodziński
Zuzanna Kałużna
Tymoteusz Kudra
Otylia Latocha
Karolina Łaska
Aleksandra Sitek
Magdalena Siwek
Justyna Stępień
Maja Szlaska

  Klasa 1C   Klasa 1b
  Natalia Gierczak
Kinga Jarnut
Kacper Klauz
Jakub Kołaczkowski
Marika Mirowska
Igor Płusa
Urszula Smejda
Inga Szustorowska
 

Szymon Badowski
Wiktoria Cichosz
Piotr Dylewski
Anna Gwóźdź
Zofia Jeżak
Julia Kiełb
Laura latocha
Wiktoria Mierzejewska
Zuzanna Mierzejewska
Magdalena Rybacka
Filip Socha
Tomasz Styś

  Klasa 1A    
  Zuzanna Błaszczyk
Marta Cukiernik
Alan Derewęda
  Kacper Jędrzejczyk
Marta Olczyńska

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.