NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2017/2018

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2017/2018

W związku z reformą w tym roku prymusa brak

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6 i 7) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Nagrodę burmistrza wolborza w roku szkolnym 2016/17 otrzymuje:
Klaudia Plich

Za godne reprezentowanie szkoły na licznych sportowych zawodach itp., itd.


 

 

 

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 7a   Klasa 7b
 
  1. Kusideł Zuzanna 5,0

  2. Pełka Jakub 5,0

  3. Just Jakub 4,86

  4. Szczepanik Krzysztof 4,79

 
  1. Aleksandra Gurdziołek 5,36

  2. Milena Kołodziejczyk 5,21

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 6A   Klasa 6B
 
  1. Kobierska Maja 5,1

  2. Kot Julia 4,91

  3. Sońta Oliwia 4,82

  4. Kurek Aleksandra 4,82

  5. Robak Marcel 4,82

 
  1. Dziubałtowska Sylwia 5,1

  2. Lula Julia 5,0

  3. Druszcz Wiktoria 4,9

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 5a   Klasa 5b
 
  1. Plich Klaudia 5,36

  2. Siwek Maja 5,18

  3. Garnys Maciej 5,09

  4. Bąbol Patryk 4,82

 
  1. Łaski Jakub 5,2

  2. Dziubatowska Oliwia 5,0

  3. Rogalska Aleksandra 5,0

  4. Pełka Wiktor 4,91

  5. Biniek Jakub 4,82

  6. Krasoń Kinga 4,82

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4A   Klasa 4B
 
  1. Cukiernik Oliwia 5,0

  2. Słowik Lena 4,82

  3. Pawłowski-Błażejewicz Daniel 4,82

 
  1. Badek Joanna 5,0

  2. Czapla Lena 5,0

  3. Plich Anastazja 5,0

  4. Duda Kinga 5,0

  5. Bąbol Artur 5,0

  6. Sitarz Ada 4,82

  7. Krawczyńska Kinga 4,82

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4C   Klasa 4D
 
  1. Zdulska Zuzanna 5,27

  2. Plich Amelia 5,18

  3. Midera Zuzanna 5,1

  4. Jarek Zuzanna 4,91

  5. Bąbol Mateusz 4,82

 
  1. Julia Pakowska 5,1

  2. Aleksandra Pełka 5,00

  3. Ewelina Matejczyk 5,00

  4. Joanna Piwowarska 4,91

  5. Radosław Gruszczyński 4,82

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III:


  Klasa 3a   Klasa 3b
 

Śliwka Martyna

Burda Maja

Gwóźdź Agata

Pełka Lena

Mękarska Nina

Mospinek Martyna

Dąbrowski Hubert

Derewęda Szymon

Plich Jakub

 

Stachera Oliwia

Jasińska Oliwia

Majek Małgorzata

Leśniewski Igor

Goszcz Wiktor

Gielec Filip

Kowalczyk Piotr

Duczkowski Kacper

Kawnik Filip

 

  Klasa 3C    
 

Fijałkowska Alicja

Mazurkiewicz Julia

Rytych Oliwier

Krawczyński Tobiasz

 

   

  Klasa 2a    
 

Malinowska Iga

Stankowska Nikola

Śmiechowicz Maja

Maciejewski Amadeusz

 

   

  Klasa 1A   Klasa 1b
 

Błażejewska Wiktoria

Czapla Julia

Nowak Wiktor

Mazuchowska Paulina

Chycka Martyna

Świątek Wiktoria

Michalik Alan

Druszcz Damian

 

Łaska Karolina

Szlaska Maja

Pryczek Natalia

Siwek Magdalena

Kałużna Zuzanna

Mordaka Wiktoria

Stępień Justyna

Sitek Aleksandra

Węgrzynowska Julia

Wnukiewicz Laura

Latocha Otylia

Spik Joanna

Kudra Tymoteusz

Jagodziński Fabian

Jędrzejczyk Kornel

 

       

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.