NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2020/2021

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2020/2021

Maja Siwek, Klaudia Plich

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5, 6, 7 i 8) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

 

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 8a   Klasa 8b
 
  1. Garnys Maciej (5,33)
  2. Siwek Maja (5,33)
  3. Plich Klaudia (5,28)
  4. Bąbol Patryk (4,78)
 
  1. Drożdżowska Anita (5,00)
  2. Dziubałtowska Oliwia (5,22)
  3. Łaski Jakub (5,22)
  4. Rogalska Aleksandra (5,11)
Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.
  Klasa 7a   Klasa 7c
 
  1. Kobierska Anna(4,86),

 
  1. Midera Zuzanna(4,86),
  Klasa 7b   Klasa 7d
 
  1. Bąbol Artur 5,21
  2. Badek Joanna 5,07
  3. Duda Kinga 5,07
  4. Czapla Lena 4,93
 
  1. Pakowska Julia (5,27)
  2. Pełka Aleksandra (5,07)
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 6a   Klasa 6b
 
  1. Plich Jakub (5,25)
  2. Gwóźdź Agata (5,00)
  3. Pełka Lena (4,92)
  4. Burda Maja (4,83)
  5. Derewęda Szymon (4,83)
 
  1. Kowalczyk Piotr (5,08)
  2. Jasińska Oliwia (4,75)
  3. Stachera Oliwia (4,83)
  Klasa 6c    
 
  1. Krawczyński Tobiasz(5,33),
  2. Rytych Oliwier(4,83),
  3. Lenarcik Natalia(4,83)
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 5    
 
  1. Czapla Natalia (5,33)
  2. Malinowska Iga (5,33)
  3. Maciejewski Amadeusz (5,08)
  4. Stankowska Nikola (5,00)
  5. Śmiechowicz Maja (4,75)
   
Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.
  Klasa 4a   Klasa 4b

 

 
  1. Czapla Julia (5,18)
  2. Świątek Wiktoria (5,18)
  3. Bojarczuk Mateusz (5,09)
  4. Chycka Martyna (4,91)
 
  1. Stępień Justyna (5,36)
  2. Jagodziński Fabian (5,09)
  3. Siwek Magdalena (5,09)
  4. Spik Joanna (5,09)
  5. Jędrzejczyk Kornel (4,82)

 

Najlepsi z najlepszych w klasach I - III::


  Klasa 3A   Klasa 3B
 

Kinga Bąbol
Zuzanna Błaszczyk
Marta Cukiernik
Alan Derewęda
Kacper Jędrzejczyk
Patrycja Nowak

 

  Badowski Szymon,
Cichosz Wiktoria,
Dylewski Piotr,
Latocha Laura,
Mierzejewska Zuzanna,
Rybacka Magdalena,
Socha Filip

 

  Klasa 3C    
  Natalia Gierczak
Kinga Jarnut
Kacper Klauz
Jakub Kołaczkowski
Igor Płusa
Urszula Smejda
IngaSzustorowska

 

   

  Klasa 2A   Klasa 2b
  Czaplikowska Amelia
Kędra Kacper
Kowalski Jakub
Lipiński Tymon
Młoczyński Oliwier
Popielawski Antoni
Świątek Bartosz
Świątek Igor
  Biniek Emilia

Glejzer Kacper

Jagiełło Filip

Jaros Iga

Jędrzejczyk Antoni

Mazurkiewicz Emilia

Wejman Leon

Wojciechowska Maria

 


  Klasa 1a   Klasa 1B
  Błażejewska Patrycja
Budzisz Liliana
Karbowiak Mikołaj
Maciejewski Tobiasz
Malec Piotr
Mirowski Mateusz
Płoszaj Aleksandra
Skurzewska Klaudia
Stachera Nadia
Styś Iga
 
  Kowalczyk Jan
Goszcz Antoni
Kopacz Maja
Kudlik Hanna
Sońta Alicja
Plich Paulina
Sońta Zuzanna
Chycki Fabian
Batóg Zuzanna
Gawot Anastazja
 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości..