NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2011/2012

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 | 2017/2018 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2011/2012

Maria Moskwa

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Klasa 6a

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Maria Moskwa - 5,80

  • Oliwia Dubik - 5,50

  • Julia Gronowska - 5,50

  • Kinga Kołodziejczyk - 5,50

  • Wiktoria Pełka - 5,50

  • Izabela Jędrzejczyk - 5,30

Klasa 6B

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Klaudia Druszcz - 5,64

  • Sylwia Goszcz - 5,18

  • Aleksandra Sońta - 5,18

  • Weronika Szymczyk - 5,00

  • Szymon Zając 4,91

Klasa 5a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Gamrot Patrycja - 5,10

  • Kołodziejczyk Jakub - 5,00

  • Olejnik Patrycja - 4,91

  • Siatkowska Joanna - 4,82

  • Czapla Patrycja - 4,82

Klasa 5b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Jan Dylewski - 5,50

  • Andrzej Ksyt - 5,50

  • Jakub Sęk - 5,50

  • Kacper Zaręba 5,20

  • Jakub Włoch - 5,0

  • Jakub Sońta - 4,90

  • Michał Bogusławski - 4,8

  • Maria Wojciechowska - 4,90

  • Nikodem Drożdżowski - 4,80

Klasa 4a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Julia Adamczyk - 5,40

  • Martyna Walaszkiewicz - 5,30

  • Paulina Rutkowska - 5,20

  • Patrycja Robak - 4,80

  • Edyta Moskwa 4,80

Klasa 4B

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Karolina Justyna - 5,30

  • Julia Lisman - 5,20

  • Iga Stefańska - 5,20

  • Paulina Świnoga - 5,10

  • Monika Wiśniewska - 4,90

  • Natalia Bogusławska - 4,80


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Kacper Durski
Zuzanna Krzciuk
Julia Orzechowska

Marta Rubersz
Jakub Sońta
Julia Sońta
Zuzanna Wnuk

  Antonina Filipczak
Karolina Goworek
Roksana Płoszaj
Dawid Szymczyk
Maciej Zimnicki

Katarzyna Gieszcz

Patrycja Rybak


  Klasa 2a   Klasa 2b
  Amelia Rurarz
Monika Kubicka
Oliwia Kondejewska
Małgorzata Badek
Izabella Druszcz
Julia Dulas
  Oliwia Bogusławska
Natalia Plich
Katarzyna Ruszkiewicz
Mikołaj Słowik
Alan Robak
Martyna Dąbrowska

  Klasa 1a   Klasa 1b
  Julia Kozar
Aleksandra Gurdziołek
Milena Kołodziejczyk
Dawid Łaski
  Katarzyna Malinowska
Bartosz Sitarz
Jakub Just
Filip Pełka
Patryk Pełka
Zuzanna Kusideł

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  Julia Kot
Maja Kobierska
Maria Szymczak
Oliwia Sońta
Roksana Leśniewska
Julia Lula
Jan Kondejewski
Dawid Kleszczewski
Oskar Dziadczyk
  Sylwia Dzubałtowska
Oliwia Ciesielska
Mateusz Badek
Aleksandra Kurek
Krystyna Łaska
Jakub Ogłuszka
Oliwia Długosz

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.