NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2014/2015

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2014/2015

Zuzanna Krzciuk

 

średnia ocen z ostatnich 3 semestrów - 5,23

najlepszy wynik sprawdzianu szóstych klas w Polsce

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (średnia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.


 

Klasa 6a

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Zuzanna Krzciuk 5,5

  • Zuzanna Wnuk 5,2

  • Karolina Goworek 4,9

  • Eliza Borensztein 4,8

Klasa 6B

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz wzorowe zachowanie.

  • Katarzyna Gieszcz 5,4

  • Roksana Płoszaj 5,4

  • Jakub Sońta 5,0

  • Antonina Filipczak 4,8

  • Urszula Zając 4,8

Klasa 5A

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Amelia Rurarz 5,0

  • Izabela Druszcz 4,82

Klasa 5b

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Monika Kubicka 5,27

  • Katarzyna Ruszkiewicz 5,18

  • Julia Maciejek 5,09

  • Natalia Plich 5,09

  • Alan Robak 5,18

  • Mikołaj Słowik 5,0

  • Oliwia Kondejewska 4,9

Klasa 4a

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Katarzyna Malinowska 5,18
  • Jakub Just 5,09
  • Sandra Kołodziejczyk 5,09
  • Patryk Pełka 5,09
  • Zuzanna Kusideł 5,0
  • Filip Pełka 5,0
  • Kamil Witkowski 5,0
  • Bartosz Sitarz 4,82

Klasa 4B

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 lub wyższą oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Julia Kozar 5,18

  • Milena Kołodziejczyk 5,09

  • Aleksandra Gurdziołek 5,09

  • Dawid Łaski 5,0


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Oliwia Ciesielska
Sylwia Dziubałtowska
Oliwia Śmiechowicz
Roksana Leśniewska
Julia Lula
Krystyna Podkomórka
Piotr Małagowski
 
  Maja Kobierska
Jan Kondejewski
Julia Kot
Aleksandra Kurek
Bartosz Olejnik
Oliwia Sońta
Oliwia Długosz

  Klasa 2a   Klasa 2b
  Aleksandra Rogalska
Jakub Biniek
Anita Drożdżowska
  Weronika Szustorowska
Maciej Garnys
Klaudia Plich
Maja Siwek
Szymon Kliszewski
Marcel Sońta

  Klasa 1a   Klasa 1b
  Oliwia Cukiernik
Maja Jaros
Anna Kobierska
Daniel Pawłowski
Mateusz Pipiński
Lena Słowik
  Ada Sitarz
Joanna Badek
Kinga Duda
Kinga Krawczyńska
Patryk Mordaka
Artur Bąbol
Anastazja Plich
  Klasa 1C   Klasa 1D
  Zuzanna Midera
Karolina Mazuchowska
Amelia Plich
Zuzanna Zdulska
Nikola Goss
Mateusz Rytych
  Kinga Kozar
Ewelina Matejczyk
Julia Pakowska
Aleksandra Pełka
Joanna Piwowarska
Radosław Gruszczyński
Oskar Orzechowski

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszłości.