NAJLEPSI UCZNIOWIE: 2012/2013

 

 

Wybierz rok szkolny:

| 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 |

| 2016/2017 |

 

 

 

 

 

prymus szkoły - 2012/2013

Jan Dylewski

 

Prymus szkoły to uczeń, który przez lata nauki w szkole, (¶rednia ocen klasy 4, 5 i 6) uzyskiwał najwyższe wyniki z poszczególnych przedmiotów.

 

Klasa 6a

¦wiadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz wzorowe zachowanie.

  • Olejnik Patrycja - 5,19

  • Gamrot Patrycja - 4,91

  • Kołodziejczyk Jakub - 4,91

  • Czapla Patrycja - 4,82

Klasa 6B

¦wiadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz wzorowe zachowanie.

  • Jan Dylewski - 5,60

  • Jakub Sęk - 5,50

  • Andrzej Ksyt - 5,30

  • Jakub Włoch - 5,20

  • Maria Wojciechowska - 4,90

Klasa 5a

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Julia Adamczyk - 5,55

  • Kinga B±bol - 4,82

  • Julia Goszcz - 4,90

  • Edyta Moskwa - 4,82

  • Patrycja Robak - 5,00

  • Paulina Rutkowska - 5,36

  • Martyna Walaszkiewicz - 5,55

Klasa 5b

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Julia Lisman - 5,64

  • Karolina Justyna - 5,45

  • Paulina ¦winoga - 5,45

  • Natalia Bogusławska - 5,27

  • Iga Stefańska - 5,09

  • Monika Wi¶niewska - 5,09

  • Natalia B±k - 4,91

  • Aleksandra B±k - 4,82

  • Hubert Glejzer - 4,82

  • Julia Sońta - 4,82

Klasa 4a

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Zuzanna Krzciuk - 5,18

  • Julia Orzechowska - 5,00

  • Zuzanna Wnuk - 5,00

  • Karolina Goworek - 4,82

Klasa 4B

¦wiadectwa z wyróżnieniem otrzymuj± uczniowie, którzy uzyskali ¶redni± ocen 4,75 lub wyższ± oraz bardzo dobre lub wzorowe zachowanie.

  • Jakub Sońta - 5,00

  • Katarzyna Gieszcz - 4,80


 

  Klasa 3a   Klasa 3b
  Małgorzata Badek
Jan Drożdżowski
Izabela Druszcz
Julia Dulas
Filip Klauz
Oliwia Kondejewska
Monika Kubicka
Tymoteusz Rajski
Amelia Rurarz
  Oliwia Bogusławska
Martyna D±browska
Julia Maciejek
Natalia Plich
Katarzyna Ruszkiewicz
Mikołaj Słowik

  Klasa 2a   Klasa 2b
  Julia Kozar
Aleksandra Gurdziołek
Milena Kołodziejczyk
Filip Biniek
Dawid Łaski
Dawid Goss
  Katarzyna Malinowska
Jakub Just
Bartosz Sitarz
Patryk Pełka
Zuzanna Kusideł
Filip Pełka
Sandra Kołodziejczyk

  Klasa 1a   Klasa 1b
  Oliwia Ciesielska
Sylwia Dziubałtowska
Karolina Jarek
Roksana Le¶niewska
Julia Lula
Piotr Małagowski
Krystyna Podkomórka
  Oliwia Długosz
Oskar Dziadczyk
Maja Kobierska
Jan Kondejewski
Julia Kot
Aleksandra Kurek
Marcel Robak
Oliwia Sońta
Maria Szymczak

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
  Maja Siwek
Wiktor Pełka
Kinga Krasoń
Jakub Łaski
Wiktoria Misiak
Marcel Sońta
  Weronika Szustorowska
Natalia Sońta
Maciej Garnys
Aleksandra Rogalska
Wiktoria Dołęga
Wiktoria Jarosz
Anna Kleszczewska

 

Wszystkim uczniom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy równie dobrych, lub lepszych, w przyszło¶ci.